Czy warto zainwestować w kurs zagęszczania rzęs?

Inne

Szkoleń kosmetycznych jest obecnie mnóstwo. Ich organizatorzy prześcigają się w zapewnieniach, że po kilku godzinach teorii i praktyki, wypuszczają na rynek wysoko wyspecjalizowanych specjalistów w różnych dziedzinach. A może zanim oddamy się w ręce takiego specjalisty warto samemu poznać tajniki szkoleń kosmetycznych?

Na prawdziwym kursie dowiesz się jak to wygląda

To, że kilka razy widziałaś jak wygląda przedłużanie rzęs w salonie, jeszcze nie znaczy, że wiesz na czym sztuka ta polega. Podczas profesjonalnego szkolenia dowiesz się znacznie więcej niż tylko tego jak doklejać i jak pielęgnować rzęsy w metodach 1:1 czy 2:1. Profesjonalny kurs zagęszczania rzęs jest także po to, by nauczyć kilku przydatnych szczegółów pracy z rzęsami w ogóle. Uczy budowy oka, wywiadu z klientem, reakcji alergicznych i wiele więcej. Zapisując się na taki kurs i kończąc go, będziesz miała pewność, że znasz poszczególne etapy przeprowadzania zagęszczania rzęs. Wiesz o co zapytać i na co zwrócić uwagę stylistce. Po prostu poznasz ten zabieg od podstaw.

Czytaj więcej: https://lashdesign.pl/kursy-przedluzania-i-zageszczania-rzes/.

Jak się zapisać na profesjonalny kurs zagęszczania rzęs i ile to kosztuje

Zapisanie się na kurs zagęszczania rzęs to nic trudnego, nawet nie musisz być kosmetyczką. Wystarczy odpowiednio wcześnie umieścić swoje nazwisko na liście, dokonać opłaty i już. Będziesz mogła się szkolić razem z profesjonalistkami. Koszt szkolenia, w zależności od miasta i profesjonalizmu instruktorów będzie się wahał między 700 a 1500 zł. A warto w niego zainwestować nie tylko dla własnego spokoju, ale także dla rozwoju. Kto wie czy za jakiś czas nie będziesz chciała zmienić swojej kariery zawodowej i pójść w stronę kosmetyki. Wówczas takie szkolenie bardzo ci się przyda.