Wybieramy najlepszego bukmachera

Z dnia na dzień rośnie zainteresowanie ofertą legalnych bukmacherów. Nowi gracze obierają różne strategie wyboru najlepszego bukmachera. Można założyć konta jednocześnie w kilku firmach i „od środka” sprawdzać, która z nich najbardziej nam odpowiada. Alternatywą jest wyszukanie informacji w internecie i zdanie się na opinie innych użytkowników. Na rynku funkcjonuje kilku bukmacherów, którzy zbierają najlepsze opinie wśród graczy, a wśród nich znajdują się Totolotek, STS i ForBET. 

Totolotek – oferta dla wymagających

Totolotek to jeden z największych i najbardziej znanych bukmacherów w Polsce. Oprócz zakładów bukmacherskich oferuje również totalizatory. Doświadczenie na rynku sprawia, że Totolotek oferta jest atrakcyjna zarówno dla doświadczonych, jak i nowych graczy. Dla tych drugich kuszący jest bonus powitalny. Za założenie konta każdy gracz otrzymuje darmowy zakład Freebet na kwotę 20 zł, a od pierwszej wpłaty naliczany jest 100% bonus. Graczy przyciąga także szeroki wybór sportów, których wyniki można obstawiać. Oprócz najbardziej popularnej piłki nożnej typować można m.in. rezultaty meczów piłki siatkowej, koszykówki, tenisa lub walk MMA. Totolotek jest atrakcyjnym bukmacherem również dla miłośników e-sportów – firma posiada ich szeroką ofertę.

Zapalonych graczy wabi także Totolotek oferta dla VIPów. Specjalnie dla nich bukmacher utworzył VIP Club, a jego członkowie mają do dyspozycji darmowe kupony, bonus urodzinowy, wycieczki zagraniczne lub dedykowane promocje.

STS – nowoczesny bukmacher

Bukmacher STS promocjami stoi. Bogaty wachlarz bonusów sprawia, że STS oferta przyciąga nowych graczy i zatrzymuje ich w firmie na długi czas. W STS zarobić można nie tylko przez obstawianie zakładów. Dodatkowe bonusy zyskuje się już za założenie konta i pierwszą wpłatę – bukmacher dokłada nawet 100% jej wartości. Ekstra 50 zł otrzymać można za zaproszenie do gry znajomego. Dla fanów e-sportów bukmacher organizuje Wirtualny Tydzień, w którym o nagrody walczyć mogą gracze obstawiający wydarzenia z puli sportów wirtualnych.

ForBET

Bukmacher ForBET lubiany jest szczególnie przez zwolenników zakładów na żywo. Oferta bukmachera ForBET, obok zakładów wzajemnych i Betmarketu, obejmuje właśnie zakłady na żywo. ForBET posiada jedną z najbogatszych ofert zakładów i bonusów. Podczas Sportowego Super Tygodnia gracze codziennie mogą korzystać z innego bonusu. Na brak atrakcji nie mogą narzekać nowi klienci, którzy w ramach bonusu powitalnego otrzymują do wyboru: aż 1200 zł rozłożone na 3 partie lub 600 zł wypłacone jednorazowo.

Bukmacherzy Totolotek, STS i ForBET poszczycić się mogą największą popularnością i najlepszą ofertą. Niezależnie którego wybierzemy, możemy liczyć na solidną dawkę atrakcji.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *