Bądź piękna z Naszą Łomżą

Zaraz obok pasji Magdy Bochenek jaką są Rajdy Samochodowe staje estetyka . To temat, w którym każda kobieta czuje się dobrze. Dlatego na nowej stronie „NASZAŁOMŻA” powstaje coś na miarę tylko pań.

Dział poprowadzi nasz dziennikarz Magda Bochenek dyplomowana charakteryzatorka wspólnie z Anną Borusiewicz stylistką fryzur właścicielką studia urody „Amelia” w Łomży.

 

Panie sprawdzą dla pań, z drugiej strony komputera najświeższe trendy w kosmetykach do ciała i włosów. Podzielą się trikami kosmetycznymi i fryzjerskimi a czasem zajrzą za kulisy teatrów, aby opowiedzieć o pracy charakteryzatorów , scenografów, reżyserów. Jednak najważniejszy nacisk stawiamy, aby każda nasza czytelniczka była po prostu piękna i zadowolona ze swojego wyglądu.

 

Dlatego na start mamy dla pań propozycję. Zmiany na lato są potrzebne dlatego zapraszamy do projektu „METAMORFOZA”. Jeżeli chcesz, aby zajął się Tobą profesjonalnie salon „AMELIA” pokazał jaka fryzura i makijaż pasują do Twojej urody, napisz do nas e-maila na adres
m.bobhenek@naszalomza.pl.

 

Wpisz w tytule hasło „Metamorfoza” w treści swoje imię i nazwisko i dołącz zdjęcie. W każdy poniedziałek wylosujemy jedną osobę, która weźmie udział w przemianie. Uwaga, to losowanie dotyczy tylko PAŃ! Zapraszamy!

12-05-2014