Breaking News

Kino Millenium Łomża

Kino w Łomży

W Łomży całkiem niedawno zostało otwarte nowe wyremontowane kino Millenium. Odrestaurowania kina podjęło się dwóch braci Karola i Radosława Charubinów, którzy w 2015 roku założyli spółkę Kino Polska. Ta dwójka ludzi, która uwielbia kino postanowiła zainwestować w przebudowę łomżyńskiego Kina Millenium.

Budynek, w którym od wielu lat znajdowało się Kino Millenium przeszedł gruntowny remont. Obecnie w kinie znajdują się: dwie sale kinowe.

Kino Millenium to nie tylko miejsce to obejrzenia znakomitego filmu czy też premiery. Kino to również miejsce, gdzie możemy się wspólnie spotkać ze znajomymi czy też z rodziną. Blisko kina znajduję się również kawiarenka. Serwują tam pyszną kawę i lody. Jest to również idealne miejsce na pogaduszki. W tym miejscu można również zorganizować imprezę dla dziecka.

Kino w Łomży

Nowe kino już od progu robi ogromne wrażenie. Wszystko jest wysokiej, jakości. Tak jak było wspomniane wcześnie kino w Łomży posiada dwie sale. Duża sala Millenium może pomieścić aż 216 miejsc. Sala ta również wyposażona jest w multikanałowe cyfrowe nagłośnienie Lexicon. Znajduje się tu również silver screen, czyli srebrny ekran oraz laserowy projektor. Wszystkie te udogodnienia gwarantują znakomitą cyfrową, jakość obrazu podczas projekcji filmów w 2D i w 3D. W kinie znajduje się również Depth Q jest to najnowocześniejszy system 3D Cinebright. Zastosowane technologie sprawiają, że dźwięk odbija się od ścian i trafia prosto do nas.

Kino Millenium jest również przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Hol kina wyposażony jest w windę, która ułatwi przemieszczanie się osób niepełnosprawnych. Wszystkie sale w kinie posiadają po dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych.

W kinie znajdują się również komfortowe fotele, które zapewniają wysoki komfort podczas oglądania. Ostatni rząd foteli to dwuosobowe kanapy cieszące się ogromnym zainteresowaniem. Duża sala wyposażona jest również w jeden rząd foteli z podwójnymi podłokietnikami. Fotele w pierwszych kilku rzędach pochylają się  nawet do tyłu. Dla większego komfortu oglądania w pierwszym rzędzie zainstalowano dodatkowo podnóżki.

Mniejsza sala Mirage posiada 123 miejsca. W tej sali również znajdują się kanapy w ostatnim rzędzie. W pierwszym rzędzie znajdują się podnóżki. W tej Sali również jest znakomita, jakość obrazu i dźwięku.

Kino Millenium Łomża

W kinie Millenium możemy się również zapoznać z ofertą specjalną. W tym miejscu możemy zrobić i nabyć:

  • Kartę dużej rodziny — na kartę udzielamy 5% rabatu na bilety i zakupy w barze;
  • Najlepszą ofertę dla szkół i przedszkoli;
  • Przed seansem filmowym wyświetlane są spoty reklamowe;
  • W kinie można zorganizować urodziny;
  • W kinie możemy również nabyć Voucher Kina Millenium;
  • Akademia Filmowa w kinie Millenium.

Kino sprzedaje bilety  ulgowe, jak i normalne. Nabyć można również bilety dla juniora — dzieci do lat 12. Jak i bilet dla seniora — osoby powyżej 60 roku życia. Do ceny biletu należy również doliczyć okularki, jeśli wyświetlany jest film 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *